ALPAM s.r.o. (SBM, BIBKO, MOVMI)

ALPAM je vašim partnerem v oblasti moderních technologií pro výrobu betonu.

Specializuje se zejména na mobilní zařízení používaná pro stavební projekty, u kterých je vyžadováno pružné zásobování čerstvým betonem v určeném množství a čase. Firma je oficiálním dodavatelem betonáren SBM, recyklačních zařízení BIBKO®, přísad a příměsí do betonu BT3 a mobilních volumetrických míchačů MOVMI na českém a slovenském trhu.

Adresa

ALPAM s.r.o. (SBM, BIBKO, MOVMI)
Všehrdova 487
686 01, Uherské Hradiště
IČ: 291 98 275

Provozní doba

Kontakt

Telefon +420 571 110 186
Mobil +420 608 712 562

Na koho se obrátit

Jednatel Bc. Pavel Mráz
+420 608 712 562


O nás

Supermobilní, mobilní a stacionární betonárny SBM jsou unikátní vyspělostí technického řešení, vysokou kvalitou zpracování, dlouhou životností, komfortní obsluhou, snadnou údržbou a spolehlivostí ověřenou více než 60letou tradicí výroby. Řada betonáren SBM obsahuje několik modelových řad určených k pokrytí rozdílných nároků dodavatelů staveb, producentů v segmentu transportbetonu nebo výrobců betonových prefabrikátů.

Recyklační zařízení BIBKO® umožňují ekologicky šetrné zpracování zbytkového betonu v oboru transportbetonu a výroby betonových prefabrikátů. Možnost opětovného použití získané suroviny i oplachové vody minimalizuje náklady na likvidaci odpadu, profitem je i hodnota samotného recyklátu jako složky při výrobě betonu, malty nebo anhydritu.

 

Firma ALPAM v České republice a na Slovensku oficiálně zastupuje italskou společnost Blend Plants – FBG S.r.l.  vyvíjející a vyrábějící mobilní volumetrická zařízení pro výrobu betonu již od roku 1983. Dodávané modely série E jsou uzpůsobeny provozním a legislativním požadavkům v Česku a na Slovensku a nesou označení MOVMI.

Mobilní volumetrické míchače MOVMI představují pro nové možnosti při výrobě betonu. Díky oddělenému uložení vstupních surovin, systému obsluhy vyžadujícímu pouze jednoho operátora a naprosto přesnému míchání požadovaného množství zvolené směsi v reálném čase jsou nejflexibilnější, nejuniverzálnější a také nejekonomičtějším řešením pro váš stavební byznys.

 

ALPAM klade neustále velký důraz na spokojenost svých klientů. Snaží se analyzovat jejich potřeby a poskytnout jim inovativní technologie, které efektivně pokryjí výrobní požadavky, zlepší kvalitu produktů, zvýší ziskovost a umožní větší podnikatelskou nezávislost. Samozřejmostí je rovněž záruční i pozáruční servis, zajištění oprav, renovací a dodávka náhradních dílů. Společnost ALPAM zajišťuje pro své klienty také specializované poradenství týkající se přísad a příměsí do betonových směsí, spolupracuje s firmou BT3 Betontechnik a distribuuje její produkty.

Kromě již uvedených činností ALPAM také prodává použité technologie pro výrobu betonu. Jde především o betonárny SBM, ale příležitostně bývají k dispozici i produkty jiných výrobců. Aktuální nabídka použitých technologií je zveřejněna na webu firmy ALPAM.


Sortiment


www.alpam.cz

www.movmi.cz