ArcheMo, s.r.o.

Provádíme lité anhydritové podlahy, anhydrit od předních výrobců, betonové a epoxidové podlahy, lehčené betony a strojní sádrové omítky, včetně přípravných prací.

Adresa

ArcheMo, s.r.o.
Kuštova 130
269 01, Rakovník
IČ: 289 39 174

Provozní doba

Pondělí až pátek 8:00 - 12:00 h., 13:00 - 17:00 h.

Kontakt

Telefon 736 666 452

Na koho se obrátit

Jednatel Miroslav Oliva
736 666 452


O nás

Naše firma provádí lité anhydritové podlahy, epoxidové podlahy a strojní omítky určené pro průmysl a občanskou výstavbu, na nové i staré betonové podklady, včetně oprav výtluků, sanací prasklin podkladních vrstev a přípravy podkladů broušením a frézováním. Konzultujeme vždy se zákazníkem požadavky na odolnost, provozuschopnost a technologii provedení podlah.


Sortiment

 PŘEHLED ČINOSTÍ

 

 Kompletní dodávky podlah  a omítek pro bytovou a         prům. výstavbu

Lité anhydritové podlahy a cementové potěry včetně podkladních izolací, vyrovnávací nivelační stěrky, aplikace finálních vrstev.  Anhydritové lité podlahy jsou vhodné pro: rodinné domky( včetně trámových stropů ), byty, administrativní budovy a průmyslové stavby. Taktéž jsou vhodné pro podlahy s podlahovým vytápěním.

Strojní omítky jsou rychlým a moderním způsobem realizace omítání stěn a stropů v rodinných domech, bytových domech, ale i v průmyslových prostorech. Omítky provedené strojním nahazováním nabízejí celou řadu výhod. Hlavní předností, kterou Vám strojní omítky nabízejí je rychlost realizace a kvalita provedení. Materiály, které se používají pro strojní omítání mají přesně dané neměnné složení, nehrozí zde výkyvy kvality jako při přípravě omítky na stavbě.

 

Od kvalitního zteplení rodiného domu očekáváme více než jen tepelnou izolaci a dekorativní vzhled. Moderní tepelně izolační fasádní systém musí staviteli i majiteli nemovitosti umožnit výběr z mnoha kombinací typů izolačních obkladů a druhů, struktur i barev omítky a poskytnout tak nejlepší řešení pro různé podmínky.

 

Epoxidové podlahy slouží ke zvýšení mechanické či chemické odolnosti průmyslových podlah. Pomocí epoxidového nátěru (v tl. do 0,5 mm), stěrky (1 - 3 mm) či plastbetonu (epoxid s křemenným pískem) můžeme dosáhnout pozoruhodných vlastností:

 

Kamenný koberec - litá podlaha z oblázků, mramorový koberec, litá dlažba,  je jednoduchou a rychlou metodou, jak zakrýt nevzhledné betonové či asfaltové plochy a vytvořit reprezentativní povrch

 

Finální povrchy pro bytovou výstavbu

 

Podlahové krytiny vyrobené polymerací z vinylchloridu známé pod populárním názvem PVC patřily a stále patří mezi nejčastěji vyhledávané zboží v oblasti podlahářského sortimentu.

Pro výběr plovoucí  laminátové podlahy je důležité porovnání vlastností a odolností - proti oděru tlaku a teplotě ale také zajímavý design. Námi nabízené plovoucí laminátové podlahy mají široké spektrum  dekorů dřeva a dlažby, mezi kterými si každý vybere.

Ideálně  pro české zákazníky  byly vytvořeny kolekce různých povrchů interiérových dveří. Široká nabídka interiérových dveří dovolí každému zákazníkovi vybrat si model křídla s ohledem na vzor i cenu. Skleněné apikace se ideálně komponují s dveřními křídly.

  • pronájem čerpadla AE potěrů

Cementový potěr je speciálně modifikovaný cementový potěr, který je specifický vysokou tekutostí a zároveň minimálním smršťováním při zrání a schnutí.

Cementový samonivelační potěr nalézá uplatnění hlavně v místech, kde není možné použít anhydritových potěrů.

 

 

Polystyrénbeton a Pěnobeton je lehčený beton skládající se ze směsy polystyrenových částic nebo pěny s cementovým mlékem vhodný pro všechny vodorovné konstrukce jako výplňový, tepelně izolační lehký materiál, nebo spádové plochy plochých střech. Polystyrenbeton ani pěnobeton není určen jako nosný prvek, ale jako výplňový, tepelně izolační prvek. vyrábí od objemové hmotnosti 500kg/m³ do 900kg/m3


Doprava a mechanizace

Dieselové čerpadlo AE potěrů s kapacitou 15m3/hod., max. vzdálenost 150m, do výšky 20m.


Reference

Podlahy realizujeme v Praze a západní části Středočeského kraje, jako jsou města Kladno, Žatec, Louny, Slaný, Praha Západ, Beroun ........ .

 

Fotogalerie