Odvětrané fasády LIFEBRICK na výstavě FOR ARCH 2018

Petra Dvořáková 10.09.2018

Fasádní obklady Lifebrick jsou ideální pro řešení odvětraných, nebo difúzně otevřených fasád s možností zateplení. Přijďte na veletrh FOR ARCH ve dnech 18. - 22.9.2018 a prodiskutujte na stánku Lifebrick možnosti řešení na váš dům. Tým odborných technických poradců je připraven na vaše dotazy a požadavky týkající se nejen zateplení, ale i realizace a možnosti uplatnění dotace.

Fasádní obklady Lifebrick jsou ideální pro řešení odvětraných, nebo difúzně otevřených fasád s možností zateplení. Ať máte dům zděný, či dřevostavbu, na každý typ stavební konstrukce se fasádní obklad Lifebrick uplatní a splní vysoké nároky na funkčnost a životnost fasádního pláště. Fasádní cihly Lifebrick montujeme suchou cestou na konstrukci, kdy je možné použít dodatečnou tepelnou izolaci.

Sortiment fasádních cihel Lifebrick:

Lifebrick standard – betonový, celoprobarvený výrobek, odolný vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození. Vyřešíte jím odvětranou fasádu či podezdívku. Lifebrick standard doporučujeme  pro stávající domy i novostavby, kde je důležitý především design a odvětrání zdiva.

Lifebrick therm – perlit-betonový, celoprobarvený obklad, odolný vůči povětrnostním vlivům s tepelně-izolační schopností a difúzní propustností. Lifebrick therm doporučujeme pro stávající domy a novostavby, kde je třeba řešit kromě pohledové stránky také zateplení. Obklad je lehký a paropropustný.

Přijďte posoudit kvality fasádních obkladů Lifebrick. Těšíme se na vás !
 

Napište si o vstupenku zdarma na info@chytrefasady.cz .